Madam Stoltz - Chodnik jutowy ręcznie tkany 70x140 wzór kilimowy inspirowany stylem boho
Towar niedostępny
Opis
Chodnik jutowy.
Madam Stoltz to duńska marka, która od lat łączy skandynawską prostotę z boho i etnicznymi inspiracjami, tworząc wyjątkowe tekstylia o ponadczasowym charakterze. Ręczne wykonanie i naturalne materiały sprawiają, że każdy produkt jest niepowtarzalny.
Ręcznie tkany chodnik jutowy Madam Stoltz o wymiarach 70×140 cm zachwyca kilimowym wzorem inspirowanym stylem boho oraz naturalną, wielokolorową paletą barw. Wykonany z 70% juty i 30% bawełny z recyklingu, stanowi świadomy wybór dla miłośników naturalnych wnętrz.
Chodnik doskonale sprawdzi się na podłodze w przedpokoju, kuchni czy przy łóżku, ale wyjątkowo efektownie wygląda również powieszony na ścianie – jako dekoracyjna tkanina, która wnosi do wnętrza ciepło, strukturę i artystyczny akcent. Idealnie wpisuje się w skandynawskie, boho i naturalne aranżacje.
Zalety produktu:
– produkt renomowanej marki Madam Stoltz
– ręcznie tkany – każdy egzemplarz jest unikalny
– naturalne i ekologiczne materiały
– bawełna z recyklingu – świadomy wybór
– kilimowy wzór inspirowany stylem boho
– idealny do wnętrz skandynawskich i naturalnych
– lekki i trwały
– pięknie prezentuje się zarówno na podłodze, jak i na ścianie
– pełni funkcję dekoracyjną i użytkową
Wymiary i waga:
70 × 140 cm
Waga: 1,45 kg