do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Sklep ulica ceramiczna powstał w wyniku kilkuletnich poszukiwań nowych wyzwań i dążeń do nowego życia osobistego i zawodowego.
Początkowo pojawiła się w moim życiu ceramika i chęć stworzenia warsztatu, w którym mogłabym realizować nową pasję, ale też zapraszać ludzi chętnych do próbowania własnych sił w tej dziedzinie.Mam ogromną satysfakcję, gdy podczas warsztatów ceramicznych dzieci są uśmiechnięte i szczęśliwe, a ich rodzice dumni z ich glinianych dzieł.

Przez całe życie, oprócz ceramiki uwielbiałam tworzyć własne naturalne kompozycje, jak wianki czy inne dekoracje świąteczne. Zawsze interesowałam się wystrojem i urządzaniem wnętrz. Tę pasję realizowałam we własnym domu, jak i domach moich znajomych. W ubiegłym roku zaproszona przez moich przyjaciół, odwiedziłam wyspę Bornholm i tam zakochałam się w stylu skandynawskim. Spokój i piękna przyroda wyspy, jak też charakter życia mieszkańców urzekły mnie tak bardzo, że postanowiłam przenieść ich naturalny styl do mojego domu.

Zdecydowałam również, że moją nową pasję połączę z pracą zawodową. I tak nawiązałam współpracę z jedną z najbliższych moim zainteresowaniom firmą Ib Laursen. Unikatowy design jej produktów, często ręcznie robionych i wykonanych z naturalnych materiałów, odkrywa przed nami historię ludzi, którzy je wykonują oraz materiałów, z których powstają. Dlatego nierzadko, szczególnie na produktach z drewna można zobaczyć naturalne pęknięcia i zarysowania, co nadaje im niepowtarzalnego uroku.

Marka Ib Laursen powstała w 1971 roku. Od początku była firmą rodzinną produkującą oryginalne meble. Obecnie jest to marka znana w całej Europie, słynąca z niepowtarzalnej i ponadczasowej ceramiki Mynte, tkanin wykonanych z naturalnych materiałów, dodatków i mebli w stylu skandynawskim.

Mottem firmy Ib Laursen "Tendence of life" zapraszam do mojego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium